Osvetlenie

Osvetlenie

Aj montáž svietidiel si vyžaduje technické zázemie a zručnosti. V prípade, že Vám zakúpené svietidlá nemá vo Vašom interiéri či exteriéri kto nainštalovať, môžete využiť naše služby montáže.

Priamo u Vás doma, v kancelárií či jednoducho kdekoľvek potrebujete svietidlá umiestniť, Vás navštívia naši technici, ktorí osvetlenie namontujú na dané miesto a uvedú ho do prevádzky. 

  1. Garantujeme Vám kvalitu poskytnutej montáže a zároveň promptné a neodkladné riešenie problémov, ktoré pri nej môžu nastať. Svietidlá inštalujeme na akékoľvek podklady.
  2. Vo svetelných projektoch sa zameriavame predovšetkým na efektivitu návrhu. To znamená, že prioritou projektu je jeho hospodárna prevádzka s priaznivým vplyvom na životné prostredie (či už samotnou úsporou energií, ako aj výberom materiálov).
  3. V prípade Vášho záujmu alebo akýchkoľvek otázok o službe osvetlenia využite náš nižšie zobrazený kontaktný formulár. V prípade záujmu o presnú kalkuláciu, odporúčame dohodnúť osobné stretnutie spojené s obhliadkou priestorov, v ktorých sa bude služba práce vykonávať.

KONTAKT