O NÁS

Sme mladá dynamická, úspešne rozvíjajúca sa spoločnosť  zaoberajúca sa komplexnými elektroinštaláciami so sídlom v Hlohovci.

Od svojho vzniku kladieme dôraz na vysoký štandard, kvalitu, estetiku, inováciu, spoľahlivosť a výber spoľahlivých obchodných partnerov. Naša spoločnosť ponúka kvalitné a profesionálne služby. Ponúkame kompletné portfólio služieb od vytvorenia projektu až po revíziu a údržbu, využívame najmodernejšie technológie a najkvalitnejšie materiály.

Sme spoločnosť,  ktorá Vám nikdy nepovie: ´´To sa nedá´´. Od začiatku sme firmu budovali na férovom správaní, kvalitných zamestnancoch a odborne vykonanej práci. Vďaka tomu stoji za nami veľa spokojných zákazníkov, ktorým sme pomohli zrealizovať elektroinštalačné projekty v domácnostiach, firmách a inštitúciách.

Ponúkame Vám komplexné elektroinštalačné práce pre rodinné domy, administratívne budovy, výrobné haly, priemyselné i obchodné priestory po celom Slovensku. Poskytujeme široký rozsah činností v nasledujúcich oblastiach:

Bleskozdvody

Komplexné Elektroinštalácie

Rozvádzače

Osvetlenie

Revízne správy

Rekonštrukcia Elektroinštalácií

Garanciou kvality je náš tím odborníkov v oblasti elektroinštalácie s bohatými skúsenosťami. Pravidelné zdokonaľovanie sa v práci je spôsob ako držíme krok s dobou a novými trendmi.

Vieme, že každý z Vás má iné požiadavky a predstavu o vykonaní práce. Preto k zákazníkom pristupujeme individuálne. Vaša spokojnosť je našou prioritou. Medzi naše prednosti patria: profesionálny prístup, férovosť, odbornosť, flexibilita, ústretovosť a kvalita práce. Ku klientom pristupujeme vždy ústretovo, práce vykonávame v požadovanom termíne, na odbornej úrovni a vo vysokej kvalite.

Filozofia biznisu našej spoločnosti je postavená na jasných pravidlách a to úcta k zákazníkovi a schopnosti v maximálnej možnej miere sa mu prispôsobiť. Ak hľadáte firmu s dlhoročnými praktickými skúsenosťami v oblasti elektroinštalačných prác, ktorá zároveň ponúka široký sortiment elektromateriálu, obráťte sa na NORTIC ELECTRIC.

SPOLUPRACUJEME