Komplexné elektroinštalácie

Komplexné elektroinštalácie

Elektroinštalácia je sústava elektrotechnických zariadení k vedeniu a ovládaniu elektrického prúdu v mieste ich užívania a spotreby.

Ak si vyberiete pre realizáciu Vašej elektroinštalácie spoločnosť NORTIC ELECTRIC, garantujeme Vám komplexné služby a navyše sa môžete spoľahnúť, že Vaša elektroinštalácia bude bezpečná a v súlade so všetkými predpismi a normami

  1. Elektroinštalácia slúžiaca na rozvod a zabezpečujúca napájanie elektrických spotrebičov v jednotlivých objektoch musí spĺňať určité, stanovené predpisy a normy.
  2. V rámci ponuky našich služieb zabezpečujeme komplexné pokrytie každej zákazky. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo a usmernenie klienta, ktorý chce pre svoju domácnosť iba to najlepšie. Vy si zvolíte tie služby, ktoré potrebujete zrealizovať a my Vám ich kvalifikovane vykonáme.
  3. V prípade Vášho záujmu, prípadne otázok o elektroinštalačných služieb využite náš kontaktný formulár, uvedený nižšie. V prípade záujmu o presnú kalkuláciu, odporúčame dohodnúť osobné stretnutie spojené s obhliadkou priestorov, v ktorých sa budú elektroinštalačné práce vykonávať.

KONTAKT